pozycja w google - webpozycja.pl

LiftPlus.pl - windy dla niepełnosprawnych

LiftPlus.pl - windy dla niepełnosprawnych Ostatnie kilkanaście lat uwrażliwiło samorządy w Polsce na potrzeby osób niepełnosprawnych, które chciałyby swobodnie korzystać z budynków użyteczności publicznej, ale z powodu nieprzystosowanej odpowiednio infrastruktury nie mogą lub jest to dla nich ponadprzeciętny wysiłek. Mimo to wciąż wiele miejsc wymaga wyposażenia w odpowiedni sprzęt i urządzenia. I tutaj pojawia się pole do popisu dla takich firm jak LiftPlus. LiftPlus to profesjonalizm i doświadczenie w produkcji, imporcie i instalacji takich urządzeń jak: windy dla niepełnosprawnych, platformy i krzesła przyschodowe, schodołazy, podnośniki dla niepełnosprawnych. Mottem firmy jest tworzenie „życia bez barier” - przestrzeni bez barier architektonicznych i modernizowanie budynków i obiektów budowlanych tak, aby osoby niepełnosprawne mogły z nich komfortowo korzystać.

Szczegóły strony www.liftplus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.liftplus.pl:

LiftPlus.pl - windy dla niepełnosprawnych

Robale:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Apteka internetowa »

  Pro-Apteka to apteka internetowa posiadającą punkt stacjonarny przy Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA w Rzeszowie. Dzięki naszej stronie internetowej możemy zaproponować Państwu bardzo szeroki wybór leków, kosmetyków, suplementów diety i sprzętu medycznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno leki na receptę, jak i leki bez recepty. Ponadto oferujemy środki na przeziębienie, leki na kaszel, alergię, a także leki na trądzik oraz wiele innych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór preparatów oraz sprzętu medycznego. Należy przy tym wspomnieć, że Pro-Apteka jest to apteka z niskimi cenami i lekami najwyższej jakości.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lampa szczelinowa od Optimum »

  Optimum daje gwarancję, że wszystkie oferowane produkty to najlepszej jakości wyroby dopuszczone do stosowania w diagnostyce oraz leczeniu. Warto zastanowić się jak zaawansowaną technologią włada firma aby zapewnić klientom pełen przekrój urządzeń.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • MasMed - gabinet masażu »

  Masaż leczniczy oparty jest na technikach masażu klasycznego czyli głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu, wibracji i ruchach biernych. Po wykonaniu masażu leczniczego i zastosowaniu się pacjenta do wskazań masażysty i przy odpowiednim trybie życia w większości przypadków ból nie powraca. Oczywiście jeżeli pacjent nadal będzie przeciążał stawy, kręgosłup i mięśnie oraz prowadził wyłącznie siedzący tryb życia, nie ćwiczył odpowiednich partii mięśni, po jakimś czasie choroba może powrócić i zazwyczaj tak się dzieje. Dlatego bardzo istotna jest profilaktyka, polegająca na ćwiczeniu mięśni i aktywnym trybie życia. Gabinet masażu Gdynia oferuje szeroką gamę usług, zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą!

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schodołaz – www.windy-schodowe.pl »

  Przeszkody architektoniczne to ciągle duży problem z którym muszą się zmagać osoby niepełnosprawne ruchowo i przemieszczające się na wózkach inwalidzkich. Nawet jeden zbyt stromy stopień prowadzący do mieszkania, sklepu, kina czy innych miejsc może zostać barierą nie do przejścia i przyczynić się do zaniżenia poziomu życia osób niepełnosprawnych. W odpowiedzi na wzrastające potrzeby i zainteresowanie, firma Rav Net dostarcza swoim odbiorcą rewolucyjne i proste w użyciu schodołazy. Urządzenia o wdzięcznej nazwie schodołaz spowodują, że osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim będzie mogła z lekką pomocą szybko i skutecznie pokonać wszystkie spotykane na swojej ścieżce stopnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą schodołazów, nowych jak i używanych, które znaleźć możecie Państwo na portalu www. windy-schodowe. pl.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mandala Psychoterapia w Częstochowie »

  Coraz częściej statystyki dotyczące jakości zdrowia psychicznego w Polsce alarmują, że sytuacja się pogarsza. Coraz więcej osób w coraz młodszym wieku nie radzi sobie ze swoimi trudnościami emocjonalnymi. W szpitalach psychiatrycznych jest coraz więcej osób po nieudanych próbach samobójczych, często kolejnych. W gabinetach terapeutycznych pojawiają się przerażeni rodzice nastolatków, które wyrażają swoje emocje przez samo-okaleczanie się lub nałogi. Im wcześniej więc osoba z trudnościami emocjonalnymi trafi do psychoterapeuty, tym większe ma szanse na podniesienie jakości swojego życia, a nawet w niektórych przypadkach, na dosłowne uratowanie swojego życia.. W Częstochowie polecamy centrum psychoterapii Mandala, które jest profesjonalnym i rekomendowanym ośrodkiem pracującym na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi / emocjonalnymi. Polecamy!

  Data dodania: 26 11 2017 · szczegóły wpisu »