pozycja w google - webpozycja.pl

Tajemniczy Klient - Mystery Shopper

Tajemniczy Klient - Mystery Shopper Od ponad dziesięciu lat działamy w branży badawczej, dostarczając fachowych analiz i pomagając w planowaniu strategii marketingowej. Usługa Mystery Shopping to kolejny rozdział tej historii, badanie, dzięki któremu można zobaczyć swoją markę oczami klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.tajemniczy-klient.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tajemniczy-klient.com.pl:

Tajemniczy Klient - Mystery Shopper

Robale:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Websystem - Tabliczki cena »

  Układanie przewodów pod tynkiem było do niedawna najbardziej rozpowszechnionym sposobem wykonywania instalacji w nieprzemysłowych budynkach mieszkalnych, biurowych, szkolnych itp. W instalacjach takich jednożyłowe przewody instalacyjne prowadzi się w rurach ułożonych w wykutych w murze bruzdach, przy czym w jednej rurze umieszcza się przewody jednego obwodu odbiorczego. Rury chronią przewody przed szkodliwym działaniem zaprawy wapiennej i umożliwiają wymianę uszkodzonych przewodów bez konieczności wykonywania przy tym jakichkolwiek prac murarskich. W zależności od zadań, jakie mają spełniać rury, spotyka się następujące ich typy :
  — rury izolacyjne płaszczowe, składające się z wewnętrznej rury izolacyjnej wykonanej z papieru nasyconego syciwem odpornym na wilgoć oraz płaszcza wykonanego z cienkiej obołowionej blachy stalowej;
  — rury ochronne stalowe, wykonane ty w postaci grubościennych rur stalowych bez szwu;
  — rury winidurowe (z polichlorku winylu).

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelnianie i szlamowanie komina »

  Wyjątkowe usługi szlamowania i czyszczenia komina pomagają utrzymać odpowiedni poziom konserwacji ważnych części składowych całego systemu ogrzewania. Za sprawą stosowania nowoczesnych metod firma oferuje bardzo profesjonalne usługi.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Protlumaczenia.pl - tłumaczenia »

  Tłumaczenia na język holenderski to oferta, poszukiwana przez naszych rodaków pracujących i przebywających w Holandii. Nasza firma oferuje Państwo najlepszych tłumaczy niderlandzkiego w najkorzystniejszych cenach. Oferta Protlumaczenia. pl jest przeznaczona dla firm i osób prywatnych w całej Polsce. Do najczęściej tłumaczonych dokumentów zaliczamy: dokumenty kredytowe oraz samochodowe. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego świadczy swoje usługi online przy poszanowaniu jakości i miłej obsługi klientów.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przejazdy do Niemiec z Beata Bus »

  Jesteś zmuszony do częstych podróży w celach zawodowych i zależy ci na czasie przejazdu? Nie możesz pozwolić sobie na długotrwale podróże pociągami? Skorzystaj z oferty Beata Bus, oferującej szybki transfer osób na trasie Polska-Niemcy. Busy do Niemiec odbierają klientów spod dowolnie wskazanego adresu, co pozwala na dodatkowe zaoszczędzenie czasu. Bilety oferowane są w korzystnych cenach, nie ma tu także dodatkowych opłat za przewóz bagażu. Przewozy do Niemiec z firmą Beata Bus to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagającego klienta.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biostat – pharma market research »

  Firma BIOSTAT, będąca liderem w dziedzinie medical market research oferuje swoim klientom sprawdzone i skuteczne rozwiązania, takie jak: wielopłaszczyznowe badania rynku, badania marketingowe, sondaże, czy badania z wykorzystaniem metody tajemniczego klienta. Aby uzyskać jak największą skuteczność, nasza firma rozpoczyna pracę od dokładnego rozpoznania otoczenia rynkowego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i gwarantujemy pełen sukces.

  Oferta firmy Biostat to również statystyka medyczna prowadzona przez ekspertów z 15-letnim doświadczeniem. Oferujemy ponadto programowanie aplikacji CRO, ale również specjalne programy badawcze, takie jak eCRF, które umożliwiają zbieranie, przetwarzanie, a także analizowanie cennych danych.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »