pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'nowy sącz':

Sortuj po:

 • Motelorlowski.pl - noclegi i restauracja 24h »

  Motel Orłowski to kompleksowy ośrodek oferujący noclegi, usługi gastronomiczne w restauracji czynnej 24 godziny na dobę i organizacje wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz imprez firmowych. Oferujemy 27 miejsc noclegowych, posiadamy Wi-Fi, przestrzenny parking oraz miejsce na ognisko.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Katowice »

  Firma zapewnia swoim klientom najwyższą jakość usług związanych z wykonywaniem projektów architektonicznych oraz projektów aranżacji wnętrz. Dzięki bogatej wiedzy firma jest w stanie w pełni usatysfakcjonować każdego klienta i spełnić jego oczekiwania pod względem estetyki oraz funkcjonalności. Po więcej informacji o ofercie zapraszam na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skutery Nowy Sącz »

  Firma Moto-Serwis została zarejestrowana i działa nieprzerwanie od marca 2007 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem motocykli, skuterów oraz quadów głównie produkcji Chińskiej i Koreańskiej. Posiadamy salony sprzedaży w Nowym Sączu i Bobrowej. Zaczynając swoją działalność od samego początku postawiliśmy na świadczenie usług bardzo fachowo i uczciwie co zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów. Co roku staramy się poszerzać nasza ofertę. W tym roku dołączyliśmy pojazdy marki JUNAK cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą która jest na bieżąco poszerzana.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózki widłowe - Zawodowy.eu »

  Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego rozwoju i doskonalenia. Elastyczny i atrakcyjny kandydat na pracownika to taki, który nie zamyka się na nowe umiejętności, nawet w dziedzinach, które do tej pory były mu nieznane.

  Do takich osób skierowana jest oferta Centrum Szkoleń Zawodowy eu. Obecnie w trzech miastach prowadzony jest kurs na wózki widłowe Opole, Racibórz i Nowy Sącz.

  Analiza ogłoszeń o pracę jasno wskazuje, że to właśnie umiejętność pracy na wózku widłowym jest najczęściej wymaganą u pracodawców poszukujących ludzi. Warto więc o tym pamiętać bez względu na kraj, w którym zamierza się podjąć nowe zatrudnienie. Istotną zaletą kursów w Centrum Szkoleń Zawodowy eu. są certyfikaty wydawane w trzech językach - polskim, niemieckim i angielskim.

  Warunki uczestnictwa w kursie są tylko dwa: ukończone 18 lat i zaświadczenie od lekarza, potwierdzające zdolność do pracy na stanowisku kierowcy wózka widłowego. A efekty to nie tylko uzyskanie dokumentu, to przede wszystkim umiejętności praktyczne.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Garnitury na miarę - Rzeszów | Kraków »

  W dobrym garniturze jak we własnej skórze!

  Masz dosyć chodzenia po sklepach w poszukiwaniu garnituru, który i tak wyląduje u krawca na poprawkach?
  Jest na to idealne rozwiązanie! Krawiec z dojazdem to firma, która uszyje dla Ciebie idealny garnitur! Garnitury męskie szyte na miarę! Ślubne, wizytowe, to od Ciebie zależy, czego konkretnie szukasz! Dostosujemy się do Twoich wymagań! Pamiętaj, jak ważny jest dobrze dobrany garnitur! Klasa, szyk, styl, a przy okazji nieziemska wygoda- w naszych garniturach poczujesz się jak we własnej skórze!

  Data dodania: 16 11 2017 · szczegóły wpisu »