pozycja w google - webpozycja.pl

Norma Pro w sklepie Butorg

Norma Pro w sklepie Butorg W naszym sklepie można nabyć programy do harmonogramowania, zarządzania projektami, projektowania mieszanek betonowych oraz do kosztorysowania. Norma Pro to program najczęściej stosowany w biurach kosztorysowych. Dzięki kompletnej bazie katalogów normatywnych oraz szerokiej gamie funkcji, dokumentację kosztorysową tworzy się w sposób łatwy i intuicyjny. Nasza firma prowadzi również kursy i szkolenia z zakresu obsługi programu Norma Pro.

Szczegóły strony www.butorg.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.butorg.com.pl:

Norma Pro w sklepie Butorg

Robale:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 24 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Cador Consulting - Systemy CAM CAD CAE »

  Firma Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym produktów Siemens PLM Software - globalnego lidera branży usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów. Zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem m. in. systemów CAD/CAM/CAE. Oferuje oprogramowanie przeznaczone między innymi do modelowania przestrzennego, tworzenia wizualizacji projektów i opracowywania dokumentacji projektowej. Służy doradztwem przy wyborze oprogramowania, a także świadczeniem usług i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów z indywidualnym dostosowaniem oprogramowania do potrzeb uzytkownika. W ofercie znajduje się oprogramowanie m. in. NX CAD, NX CAM/CAM Express, Femap, Lantek, Solid Edge ST 6 i ST 7 oraz Moldex. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oferowanych programów.

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medfile - EDM »

  Oprogramowanie Medlife jest skierowane do wszystkich podmiotów medycznych, które chcą wprowadzić elektroniczną dokumentację medyczną. Od 2017 roku elektroniczna forma dokumentacji obowiązywać będzie powszechnie – zmiana systemu generowania i gromadzenia jest zatem krokiem w przyszłość. Dzięki przeglądarkowemu interfejsowi oprogramowanie Medlife jest stosunkowo proste w obsłudze. Jego zabezpieczenia działają dwukierunkowo – chronią przed utratą danych dzięki tworzonej na serwerze kopii oraz zapewniają dostęp jedynie uprawnionym użytkownikom przy pomocy zaawansowanych systemów weryfikacyjnych. Oprogramowanie Medlife aktualizuje się do najnowszej wersji dzięki pracy w chmurze.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość firmy - SKP »

  Mniejsze firmy np. jednoosobowe cechuje tzw. mała księgowość. Księgi rachunkowe można prowadzić samemu ale trzeba spełniać różne kryteria, m. in. wielkość dochodu z działalności.
  Z małą księgowością spotykamy się wtedy, kiedy firma rozlicza się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub tzw. Ryczałtu Ewidencjonowanego. W tych dwóch przypadkach mamy trochę łatwiejsze zadanie ale prowadząc księgi musimy mieć jakieś pojęcie o rachunkowości. Dla działalności, które rozliczają się za pomocą KPIR lub Ryczałtu przygotowano odpowiednie oprogramowanie.
  Mała księgowość firmy prowadzona z użyciem aplikacji Super Księga Podatkowa (SKP) jest prosta i szybka.
  Program SKP mała księgowość jest dedykowany dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Ten kpir program księgowy posiada bardzo dużo funkcji i rozbudowanych modułów. Cały system jest prosty w obsłudze. Korzystając z programu możemy być pewni, że robimy to w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Prawo ulega zmianom praktycznie w każdym roku. Kpir program SKP mała księgowość dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych jest zgodny ze wszystkimi standardami więc bezpiecznie możemy na nim pracować.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Office 365 - zalety »

  Ostatnimi czasy, wzrasta zainteresowanie narzędzi prosperujących w Chmurze. Microsoft wyszedł na przeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc Office 365, który bazuje właśnie na Chmurze. Jest to innowacyjne rozwiązanie, polecane szczególnie małym i średnim przedsiębiorcom ponieważ dostarcza im nie tylko potrzebne narzędzia, niezbędnych do tworzenia dokumentów, ale bez wątpienia ułatwia komunikację, usprawnia współpracę oraz gwarantuje mobilność - o każdej porze i w każdym miejscu. Więcej informacji dotyczących oprogramowania, jego licencji i wdrażania można znaleźć już teraz na stronie office-365. pl

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • DM SOFT - oprogramowanie na zamówienie »

  Doświadczenie przemawia na naszą korzyść. Jesteśmy zespołem informatyków, którzy sprawią, że korzystanie ze sprzętu IT nie będzie sprawiać Ci więcej trudności. Nasze programy na zamówienie usprawnią działanie firmy dzięki zaprojektowaniu ściśle w oparciu o wytyczne zamawiającego. Utrzymanie w formie zapewnimy dzięki stałemu wsparciu technicznemu oferowanemu w trybie Software as a Service.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »