pozycja w google - webpozycja.pl

I-Pi obsługa informatyczna Wrocław

I-Pi obsługa informatyczna Wrocław Przedsiębiorstwo i-Pi to rozwiązanie Twoich problemów związanych z informatyką. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie informatyki i stale się dokształcamy. Proponujemy outsourcing IT, który dopasujemy do Twoich potrzeb. Proponowane usługi mogą obejmować konfiguracje routera, usługi poczty elektronicznej czy też pogotowie komputerowe. Przetestujemy czy też zmodernizujemy Twoje sieci komputerowe. Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług, dostępny na żądanie lub w usłudze abonamentowej. Pomoc zdalna, jednorazowa wizyta czy też stały zestaw godzin, dostosujemy naszą pracę do Twoich potrzeb. Niezależnie do usług outsourcingu oferujemy również oprogramowanie dedykowane. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na zamówienie. Do realizacji zleceń, w zależności od potrzeb proponujemy rozwiązania komercyjne lub oparte na programach Open Source. Technologie informatyczne nie mają dla Nas tajemnic. IT Wrocław tylko z nami!

Szczegóły strony www.i-pi.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.i-pi.pl:

I-Pi obsługa informatyczna Wrocław

Robale:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konetiko - tworzenie stron internetowych »

  Każdy przedsiębiorca myśli w pewnym okresie czasu o rozwoju swojego biznesu i poszerzeniu horyzontów. Inwestycje w nowe auta, pracowników, szkolenia to niektóre formy mające przynieść wzrost firmie podejmowane przez operatywnych pracodawców. My proponujemy wejście w internet ze swoimi produktami i usługami przez posiadanie własnej strony www i pozycjonowanie jej na wybrane słowa kluczowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość firmy - SKP »

  Mniejsze firmy np. jednoosobowe cechuje tzw. mała księgowość. Księgi rachunkowe można prowadzić samemu ale trzeba spełniać różne kryteria, m. in. wielkość dochodu z działalności.
  Z małą księgowością spotykamy się wtedy, kiedy firma rozlicza się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub tzw. Ryczałtu Ewidencjonowanego. W tych dwóch przypadkach mamy trochę łatwiejsze zadanie ale prowadząc księgi musimy mieć jakieś pojęcie o rachunkowości. Dla działalności, które rozliczają się za pomocą KPIR lub Ryczałtu przygotowano odpowiednie oprogramowanie.
  Mała księgowość firmy prowadzona z użyciem aplikacji Super Księga Podatkowa (SKP) jest prosta i szybka.
  Program SKP mała księgowość jest dedykowany dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Ten kpir program księgowy posiada bardzo dużo funkcji i rozbudowanych modułów. Cały system jest prosty w obsłudze. Korzystając z programu możemy być pewni, że robimy to w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Prawo ulega zmianom praktycznie w każdym roku. Kpir program SKP mała księgowość dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych jest zgodny ze wszystkimi standardami więc bezpiecznie możemy na nim pracować.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ITNS Polska - doradztwo i usługi IT »

  Zapraszamy na stronę internetową firmy ITNS Polska, gdzie dokładnie opisano oferowane przez nas usługi informatyczne. Jeśli szukasz fachowców od audytów bezpieczeństwa zgłoś się do nas jak najszybciej. Nasza firma specjalizuje się też m. in. w projektowaniu i instalacji najnowocześniejszych systemów sieciowych. Zlecenia it realizujemy fachowo i terminowo. Wykonujemy także profesjonalny backup danych na zlecenie klientów. Z chęcią pomożemy przy wyborze odpowiedniego antywirusa dla firmy. Zadzwoń do nas jak najszybciej, a zaproponujemy optymalną usługę dla Twoich potrzeb zapewniając konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transmisjeonline.pl - webcast Warszawa »

  Kursy internetowe to prawdziwy hit. Praktycznie żadna osoba już nie chce tracić czasu na dojazdy do miejsca, w którym są organizowane. Firma TransmisjeOnline wychodzi naprzeciw potrzebom mobilnym uczestników kursów i przygotowuje transmisje online z wykorzystaniem techniki webcast. Czym jest webcast warszawa? Pod owym pojęciem kryje się internetowa technologia dająca możliwość łączenia się prowadzącego kurs z jego słuchaczami przy poprzez internet. Zezwala na to streaming, czyli emisja w okresie rzeczywistym. Organizator kursu może wykorzystywać to tworzenia przekazu, web kamery, dzielenie pulpitów, udostępnianie plików. Przy pomocy takich narzędzi webinar warszawa zapewnia organizacje pełnowymiarowych kursów internetowych, podczas których trwania uczestnicy mogą zdobyć potrzebną im umiejętność. Zapraszamy do zaznajomienia się z konkretnymi danymi nt. kursów na transmisjeonline. pl.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów i naczep - Navifleet »

  Navifleet oferuje profesjonalny monitoring pojazdów, osób oraz skuteczną ochronę antykradzieżową. Użycie nowoczesnych technologi pozwala na całodobową kontrolę pracowników i pojazdów.

  Monitoring Navifleet polega na zastosowaniu systemu opartego o technologię GPS i internet. Umożliwia to kontrolę pojazdu w każdym miejscu i o każdej godzinie. Specjalnie skonstruowana aplikacja internetowa gwarantuje, że monitoring auta staje się wygodny i bardzo funkcjonalny. Klient ma możliwość nie tylko dowiedzieć się, gdzie znajduje się jego samochód. Aplikacja umożliwia analizowanie przebytej trasy, sprawdzenie zużycie paliwa i tworzenie raportów na temat pracowników. System idealnie sprawdza się jako monitoring samochodów ciężarowych, ponieważ pozwala kontrolować całą flotę pojazdów.

  Navifleet to nie tylko monitoring naczep i samochodów, ale również skuteczna kontrola osób. Klient może sprawdzać poczynania pracowników upewniając się, czy znajdują się na terenie pracy. Poza tym może również zlecić monitoring osób starszych lub dzieci, żeby zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »