pozycja w google - webpozycja.pl

Www.kancelaria.tarnow.pl

Www.kancelaria.tarnow.pl Na stronie internetowej www.kancelaria.tarnow.pl radcy prawni Agata Baran i Tomasz Leśniak prezentują ofertę swoich usług prawnych. Ich kancelarie radcowskie są zlokalizowane w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Z uwagi, że uprawnienia radców prawnych są prawie identyczne z uprawnieniami adwokatów i dlatego też prawnicy ci mogą reprezentować swoich klientów w Tarnowie i okolicznych miejscowościach nie tylko w urzędach ale także w sądach powszechnych. Świadczona pomoc prawna w głównej mierze dotyczy prawa administracyjnego, prawa cywilnego i prawa pracy. Na pomoc prawną tych prawników mogą liczyć zarówno osoby fizyczne jak i instytucje oraz podmioty gospodarcze.

Szczegóły strony www.kancelaria.tarnow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria.tarnow.pl:

Www.kancelaria.tarnow.pl

Robale:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca i firma kancelaria »

  Kancelaria-wiszniewska.pl to miejsce na które można liczyć. Firma jest rzetelna, odznacza się specjalistycznym podejściem do klienta a co bardzo istotne kancelaria prawna Zielona Góra posiada interesujące ceny wszystkich osobistych usług. Kancelaria prawna Zielona Góra to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Kancelaria-wiszniewska. pl za priorytet w świadczonych usługach uważa niesienie pomocy swoim nabywcom na wszelkich płaszczyznach związanych z zawiłościami prawa. Kancelaria prawna Zielona Góra to solidna praca nastawiona na osiąganie jak najlepszych wyników w dziedzinie spraw karnych czy doradztwa podatkowego. Kancelaria prawna Zielona Góra przyjmuje nowe sprawy jak również te z którymi do tej pory klient nie poradził sobie we własnym zakresie lub za pośrednictwem innych kancelarii. Skuteczność pracy jest doceniana poprzez klientów dotychczasowych jak i co bardzo ważne może liczyć na polecenie prywatnych usług innym osobom.
   

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Nazywam się Wojciech Kłoskowski i prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego DURA LEX. Kompleksowa edukacja humanistyczna, w tym skończona aplikacja sądowa, oraz niemal kilkudziesięcioletnia praktyka prawnicza, nie tylko przygotowały mnie do wykonywania zawodu radcy prawnego, ale przede wszystkim dały mi szerokie spojrzenie na współczesny świat i umiejętność wychodzenia naprzeciw dynamicznym zmianom w nim panującym. Poza tym wiara we własne siły oraz zdolność do improwizacji sprawia, że jestem w stanie zrealizować każdy pomysł, każde zadanie. Kancelaria Radcy Prawnego DURA LEX ma ambicję być dla Klientów więcej niż kancelarią. Chcemy być dla każdego Klienta cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Rozumiemy, iż nie każdy musi rozumieć zawiłości prawniczej terminologii, ani nadążać za zmianami w prawie; dlatego też każdy problem prawny przedstawiamy w sposób jasny i rzeczowy. Solidne wykształcenie i bystry umysł to za mało, by być doskonałym prawnikiem – trzeba jeszcze rozumieć Klienta.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje gospodarcze »

  Mediator Rudzińscy pomogą w bezstresowym przejściu przez nieprzyjemne sytuacje życiowe. Można się tutaj zgłosić w każdej sprawie prawnej w celu uzyskania fachowej pomocy. Mediator Rudzińscy posiadają 20-letnie doświadczenie na rynku. Przeprowadzali sprawy na terenie całej Polski, na wielu płaszczyznach cywilnych oraz karnych.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i gospodarczego. W ramach świadczonych usług znajduje się m. in sporządzanie porad i opinii prawnych, przygotowywanie umów, pism procesowych oraz świadczenie szeroko rozumianego doradztwa prawnego. Dzięki systemowi porady prawne online otrzymanie pomocy prawnej możliwe jest przez internet - nie ma konieczności osobistej wizyty w kancelarii. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz firm jak i osób fizycznych. Wszystkie porady sporządza Radca Prawny.

  Data dodania: 02 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców Prawnych »

  Nasza Kancelaria, z siedziba w Krakowie i Myszkowie, oferuje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wysoki stopień Wyspecjalizowania Kancelarii W świadczeniu usług prawnych pozostaje W związku z Wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Podejmując się przygotowania konkretnego zagadnienia prawnego jesteśmy, , blisko” Klienta, jego problemu oraz potrzeb. Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą i zapraszamy do Współpracy.

  Data dodania: 04 06 2017 · szczegóły wpisu »