pozycja w google - webpozycja.pl

Regeneracja - powłoki ochronne

Regeneracja - powłoki ochronne Oferowane komponenty znajdują zastosowanie jako zabezpieczenia antykorozyjne, chemoodporne, hydroizolacyjne. Wykonujemy usługowo natryski na powierzone elementy przez naszych klientów oraz dostarczamy narzędzia oraz środki do wykonywania powłok. Elastyczne właściwości poliuretanu oraz ekstremalna odporność na ścieranie i udary mechaniczne powoduje że nasze powłoki skutecznie chronią powierzchnie. Technika natrysku umozliwia pokrycie elementów o skomplikowanym kształcie.
 Nasza firma para się dostarczaniem techniki natrysku powłok ochronnych na elementy metalowe, betonowe, gumowe, poliuretanowe. Nasza oferta obejmuje powłoki poliuretanowe, ceramiczne, powłoki chemoodporne. Oferujemy też pasty do wypełniania ubytków metalu, odlewów. Oferta poliuretanów obejmuje trzy gatunki produktów o twardości 60, 85 oraz  95 według Shore'a  tabela A które mogą być natryskiwane na dany obiekt do grubości 20mm i odlewane bez limitu grubości odlewu. Powłoki ceramiczne przeznaczone są do odbudowy elementów maszyn, a dodatkowo zabezpieczania ich przed wpływem kawitacji, zużycia agresywnymi substancjami chemicznymi. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach przemysłu.

Szczegóły strony www.powlokiochronne.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.powlokiochronne.pl:

Regeneracja - powłoki ochronne

Robale:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ciągniki rolnicze »

  Uprawa roli to zadanie, które co prawda w teorii nie jest wyrafinowane technicznie, natomiast tak realnie dziś wymaga bardzo zaawansowanego sprzętu. Wbrew pozorom wydawać aby się mogło, że owszem można uprawiać ziemię bez użycia zaawansowanego sprzętu, natomiast tak de facto dziś najczęściej bez tego się nie da. Obecnie ciągniki rolnicze dostępne są w bardzo różnej jakości i przede wszystkim bardzo różnorakich firm. W związku z tym w każdym momencie istnieją rozwiązania lepsze bądź gorsze. Do lepszych spółek, które zawsze gwarantują wyższą jakość towarów. Do jednych z bardziej zaawansowanych firm możemy zaliczyć sprzęt gaspardo, który naprawdę zapewnia wysoką jakość. Maszyny rolnicze dostępne są różnorakich rodzajów i w współzależności od naszych potrzeb tak możemy wyselekcjonować ciągniki rolnicze. Każda opcja będzie dla niektórych ludzi zadowalająca.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4x4 biznes - szkolenia »

  Szkolenia z unijnej kasy to gratka dla każdego: pracodawcy bo ma szansę polepszyć kwalifikację pracownika praktycznie za darmo oraz dla pracownika ponieważ może on podnieść swoje kwalifikacje. Dlatego biznes 4x4 poleca składanie wniosków.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • tlumaczczeskiego.pl »

  Tłumacz przysięgły polsko czeski to oferta pilnie poszukiwana na rodzimym rynku usług translacyjnych. Nic dziwnego w tym, gdyż Czechy od wieków były naszym partnerem gospodarczym. Wystarczy tylko przypomnieć sobie ślub Mieszka i Dobrawy. Również firmy współczesne naszym czasom nie odstąpiły od tych tradycji. Współczesny biznes to przede wszystkim ścisła współpraca gospodarcza w ramach Unii Europejskiej oraz wspólna wymiana doświadczeń. Naszym klientom oferujemy najlepsze przekłady z języka czeskiego.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • MM Gold - pierścionek zaręczynowy »

  Zastanawiasz się jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla swojej dziewczyny? Z pomocą przychodzi sklep jubilerskich M&M Gold z Warszawy, który posiada bogaty i ciągle rozszerzany asortyment wspominanych pierścionków zaręczynowych. Oprócz pierścionków zaręczynowych w ofercie sklepu jubilerskiego MM Gold Z Warszawy oferuje również biżuterię platynową, biżuterię złotą, oraz biżuterię antyczną. To jednak nie wszystko co do zaoferowania ma M&M Gold, warto wspomnieć również, że salon ten tworzy biżuterię na zamówienie, np. pierścionek zaręczynowy.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • POLIURETANY - Mirosława Rzeszutek »


  POLIURETANY Mirosława Rzeszutek wyroby z poliuretanu. Oblewanie poliuretanem, nalewanie poliuretanu na wałki stalowe, pokrywanie płaskowników, wykonywanie tulei poliuretanowych, detali z poliuretanu.

  Firma zajmuje się również regeneracją zużytych bieżni poliuretanowych.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »