pozycja w google - webpozycja.pl

Prawo pracy Kielce

Prawo pracy Kielce Prawo pracy Kielce - Zarejestrowana w dniu 9 października 2001 r. Poprzednio działała jako spółka cywilna, a poprzednio jako Biuro Prawne "POLIAS". Aktualnie partnerami korporacji są Anna Waluszewska i Elżbieta Molenda.

Szczegóły strony kpwm.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kpwm.pl:

Prawo pracy Kielce

Robale:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Ultima - wykup długów »

  Od jakiegoś czasu można zauważyć, że windykacja długów to usługa, która cieszy się dużą popularnością i jest często wykorzystywana. To sprawia, że również kancelaria Ultima, która działa na tym polu może się rozwijać i realizowany przez nich skup należności i wykup długów jest popularny. Jęsli interesuje Cię pieczęć prewencyjna lub odzyskiwanie długów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania medyczne »

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza oferuje kompleksową pomoc prawną na drodze dochodzenia odszkodowań za błędy lekarskie oraz organizacyjne szpitali.
  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o błędy związane z prowadzeniem ciąży i porodu, powstałe na skutek złego leczenia, zbyt późnego wykrycia nowotworu oraz zakażeń szpitalnych.
  Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem procesowym gwarantującym Państwu najwyższą jakość obsługi.
  Od początku działalności stawiamy na renomę oraz uczciwość.
  Dzisiaj cieszymy się pozytywnymi opiniami oraz sporym gronem zadowolonych Klientów.
  Jeśli chcesz dołączyć do ich grona, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.
  Otrzymasz bezpłatną, niezobowiązującą poradę prawną i poznasz swoją sytuację procesową.
  Czekamy właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie w dzielnicy Mokotów prowadzi praktykę z zakresu prawa karnego, rodzinnego, administracyjnego, cywilnego i gospodarczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, wykonuje czynności obrończe na każdym etapie postępowania.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • KKadwokaci.eu »

  Kompleksowe usługi prawnicze świadczone przez kancelarię z Sosnowca K&K Adwokaci to doskonałe rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którzy przed sądem muszą dochodzić swoich praw. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy to najwyższa gwarancja usług, jakie zaoferować mogą adwokaci kancelarii K&K. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią i zapoznaniem się z szerokim zakresem świadczonych usług.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiAdwokat.wordpress.com »

  Zachęcamy Cię do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką, która posiada wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku prawnym. Współpraca z najlepszym amerykańskim adwokatem dała nam możliwość działania w szerszym zakresie prawa. Posiadanie oddziałów w Polsce i Stanach Zjednoczonych dało nam możliwość dotarcia do szerszego grono klientów potrzebujących pomocy.

  Podejmiemy się rozwiązania każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Jeśli więc zbliża Ci się rozprawa rozwodowa i szukasz doświadczonego adwokata, to zapraszamy Cię do nas. Posiadamy wielu specjalistów z różnych dziedzin prawa, dzięki czemu podejmiemy się także prowadzenia sprawy o odszkodowanie, czy odmowę wydania wizy.

  Dodatkowe atuty:

  * najlepsi specjaliści
  * wieloletnie doświadczenie
  * kompleksowa pomoc prawna

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »