pozycja w google - webpozycja.pl

Dejonizatory - Jonizatory

Dejonizatory - Jonizatory Nasza firma zajmuje się sprzedażą, a oprócz tego doradztwem technicznym w zakresie urządzeń do usuwania ładunków elektrostatycznych w przemyśle. Mamy w naszej ofercie przemysłowe dejonizatory neutralizujące ładunki elektrostatyczne, które powodują przywieranie zanieczyszczeń, pogorszenie jakości produkcji, sklejanie się elementów, problemy z pozycjonowaniem naelektyzowanych detali. Dla naszych klientów oferujemy nasze doświadczenie, wsparcie techniczne, a oprócz tego serwis.
 Oferujemy dejonizatory usuwające zabrudzenia, a oprócz tego ładunki elektrostatyczne w produkcyjnych urządzeniach, maszynach. Nasze dejonizatory znajdują zastosowanie w poligrafii, elektronice, przetwórstwie tworzyw sztucznych, automatyce, lakiernictwie, a dodatkowo wielu innych rodzajach produkcji. Dostarczamy zaawansowane urządzenia oraz edukację techniczną, dobieramy odpowiednie rozwiązania. Prowadzimy wyjazdy do klientów, wykonujemy  pomiary ładunków, montaż urządzeń.
 

Szczegóły strony www.dejonizator-jonizator.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dejonizator-jonizator.pl:

Dejonizatory - Jonizatory

Robale:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Websystem - Dobór falowników »

  Oprócz urządzenia napędzającego (silnika elektrycznego) i urządzenia napędzanego w skład napędu elektrycznego wchodzą: urządzenia załączające energię elektryczną, urządzenia łączące silnik z maszyną napędzaną, oraz urządzenia sterowania i automatyki napędu. Na rysunku tym grubymi strzałkami niezaciemnionymi pokazany jest przepływ energii elektrycznej, a zaciemnionymi — energii mechanicznej (gdy silnik przekształca energię elektryczną w mechaniczną).
  Najprostszym napędem jest napęd nieautomatyczny, w którym kontrolę i sterowanie pracą napędu (rozruch, regulacja prędkości obrotowej, hamowanie) wykonuje obsługa. Stosuje się również napędy elektryczne półautomatyczne i automatyczne. W napędach półautomatycznych kontrola i sterowanie napędu wykonywane są częściowo przez obsługę, częściowo automatycznie. Napęd automatyczny polega na kontroli i sterowaniu napędu bez obsługi, tj. automatycznie za pomocą np. elektrycznych urządzeń sterujących.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolator wsporczy - boplast »

  Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy izolatorów to niewątpliwie dobrze trafiłeś. Nasz zakład działa już od lat 60 ubiegłego stulecia co pozwoliło nam zebrać doświadczenie. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym produktom będziesz w stu procentach zadowolony. W naszej spisie produktów znajdziecie Państwo izolator przepustowy, izolator wsporczy i wiele innych materiałów. Nasze izolacje produkowane są głównie na podstawie żywic epoksydowych. Nasza propozycja jest bardzo bogata i oczywiście o ile tylko potrzebujesz izolatorów to u nas je znajdziesz. Posiadamy w ofercie też wskaźnik napięcia. Zapewniamy, że każdy będzie bardzo zadowolony z produktów znajdujących się w mojej katalogu produktów. Sprzedajemy izolatory wsporcze od 0, 2 do 42 kv, osłonowe od 7, 2 do 42 kv i wiele innych materiałów. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty i przekonania się tego co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Czas.pro - rejestracja czasu pracy »

  RCP Czas. pro to innowacyjny i nowy produkt na naszym Rynku. Rejestracja czasu pracy w naszym wykonaniu to szybkość i prostota działania. Dzięki nam możesz mieć kontrolę nad swoimi pracownikami. RCP zapewni Ci stały nadzór 24h/dobę. Wszystko dostępne jest za pomocą przeglądarki internetowej. Nasz produkt to:
  wygoda
  szybkość
  dostępność
  prostota
  Rejestrator czasu pracy zamontowany w wybranym przez Ciebie miejscu nie wymaga niczego więcej prócz zasilania oraz zasięgu sieci GSM. Jesteśmy profesjonalą firmą, dla której kontrola czasu pracy jest codziennością. Dzięki naszemu rozwiązaniu RCP będziesz w stanie osiągnąć wymierne korzyści!
  Zaufało nam już wiele przedsiębiorców - dołącz do tego grona!

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • TRK Serwis »

  Posiadasz elektronarzędzia, które wymagają naprawy? Chcesz wymienić niektóre części i potrzebujesz do tego fachowej, doświadczone obsługi? Zależy Ci wyłącznie na oryginalnych podzespołach do Twojego sprzętu. Serwis elektronarzędzi TRK z Warszawy pomoże Ci w doborze najlepszego sprzętu do wskazanych zastosowań. Serwis zajmuje się renowacją elektronarzędzi, sprzedażą oraz serwisem części. TRK w szczególności specjalizuje się w obsłudze takich marek jak Bosch, Makita czy DeWalt. Klienci mogą skorzystać z możliwości wysyłkowej sprzedaży części, podobnie wygląda sytuacja z serwisem. Pełen wykaz marek elektronarzędzi, którymi zajmuje się firma możecie Państwo odnaleźć na stronie internetowej serwisu.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • SOLITECH - montaż SMD i THT »

  Solitech to przedsiębiorstwo istniejące od ponad 10 lat na rynku, które specjalizuje się w produkcji elektroniki oraz jej projektowaniu. Wykonujemy szereg czynności związanych z produkcją np. montaż SMD i THT, zakup komponentów oraz laminatów PCB, obróbkę mechaniczną obudów, lakierowanie płytek i wiele innych.
  Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie i w korzystnej cenie. Wybór naszej firmy do realizacji projektu gwarantuje 100% satysfakcji.

  Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »