pozycja w google - webpozycja.pl

Adwokatdoniec.pl - Gorlice i Jasło

Adwokatdoniec.pl - Gorlice i Jasło Adwokat Sebastian Doniec, absolwent prawa i anglistyki na Uniwersytecie Rzeszowskim, prowadzi własną kancelarię adwokacką w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76. Ten adwokat w Jaśle ma filię swojej kancelarii przy ulicy Słowackiego 5/1. Adwokat świadczy pomoc prawną w takim zakresie jak prawo karne, administracyjne, gospodarcze i cywilne. Pomoc prawna jest świadczona zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym z terenu powiatu Gorlice i Jasło.
Na firmowej stronie kancelarii można znaleźć pełną ofertę świadczonych usług prawnych oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z dziedziny prawa.

Szczegóły strony www.adwokatdoniec.pl:

Komentarze:

 • Franka » (raport)

  Ten adwokat pomógł mi w sprawie rozwodowej. Adwokat załatwił ugodę z byłym mężem.

  Data dodania: 22 02 2015

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokatdoniec.pl:

Adwokatdoniec.pl - Gorlice i Jasło

Robale:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Wojciech Górnik »

  Zajmuję się wieloma aspektami prawnymi. Moją specjalizacją jest prawo niemieckie. Świadczę kompleksowe wsparcie prawne, na terenie całego kraju, a także pośredniczę w kontaktach z adwokatami niemieckimi. Zachęcam do odwiedzenia strony www mojej kancelarii. Jeśli chcieliby Państwo poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prawne, takie jak wysokość kosztów procesu lub dotyczących przebiegu spraw cywilnych i karnych. Pozdrawiam!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy Kielce »

  Prawo pracy Kielce - Zarejestrowana w dniu 9 października 2001 r. Poprzednio działała jako spółka cywilna, a poprzednio jako Biuro Prawne "POLIAS". Aktualnie partnerami korporacji są Anna Waluszewska i Elżbieta Molenda.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie w dzielnicy Mokotów prowadzi praktykę z zakresu prawa karnego, rodzinnego, administracyjnego, cywilnego i gospodarczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, wykonuje czynności obrończe na każdym etapie postępowania.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • KKadwokaci.eu »

  Kompleksowe usługi prawnicze świadczone przez kancelarię z Sosnowca K&K Adwokaci to doskonałe rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którzy przed sądem muszą dochodzić swoich praw. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy to najwyższa gwarancja usług, jakie zaoferować mogą adwokaci kancelarii K&K. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią i zapoznaniem się z szerokim zakresem świadczonych usług.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • AmerykanskiAdwokat.wordpress.com »

  Zachęcamy Cię do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką, która posiada wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku prawnym. Współpraca z najlepszym amerykańskim adwokatem dała nam możliwość działania w szerszym zakresie prawa. Posiadanie oddziałów w Polsce i Stanach Zjednoczonych dało nam możliwość dotarcia do szerszego grono klientów potrzebujących pomocy.

  Podejmiemy się rozwiązania każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Jeśli więc zbliża Ci się rozprawa rozwodowa i szukasz doświadczonego adwokata, to zapraszamy Cię do nas. Posiadamy wielu specjalistów z różnych dziedzin prawa, dzięki czemu podejmiemy się także prowadzenia sprawy o odszkodowanie, czy odmowę wydania wizy.

  Dodatkowe atuty:

  * najlepsi specjaliści
  * wieloletnie doświadczenie
  * kompleksowa pomoc prawna

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »