pozycja w google - webpozycja.pl

Ucz się z nami - Szkoła Językowa Akcent Poznań

Ucz się z nami - Szkoła Językowa Akcent Poznań Szkoły językowe nie mają zwykle tak bogatej i różnorodnej oferty jak Szkoła Języków Obcych Akcent Poznań. My naprawdę wychodzimy na wprost twoim potrzebom. Nasze kursy językowe mają różne charaktery. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia rozpisane pod kątem różnych egzaminów językowych czy egzaminu maturalnego. Uczymy gramatyki, akcentu, słownictwa. Organizujemy kursy językowe dla firm, których program szczegółowo uzgadniamy ze zleceniodawcą. Uczymy młodzież i dzieci, prowadzimy kursy indywidualne, kursy modułowe. Dbamy, żeby nasi kursanci mieli kontakt z żywym językiem. Języki obce w naszej ofercie to przede wszystkim angielski i niemiecki. Poza tym francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i kilka innych, których znajomość być może przyda się tobie.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

Ucz się z nami - Szkoła Językowa Akcent Poznań

Robale:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 30 Odwiedziny alexa 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bukva - korepetycje z języka rosyjskiego »

  *Bukva* oferuje kursy z języka rosyjskiego z native speakerem. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania i różne profile (język ogólny, język biznesu, język naukowy, przygotowanie do egzaminów, konwersacje). Lekcje prowadzi wykwalifikowany lektor z Moskwy posiadający duże doświadczenie. Zajęcia są prowadzone w Warszawie na Gocławiu i Pradze Południe. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Oferowane są również zdalne zajęcia przez Skype, oszczedzające czas i pieniądze. Ciekawa nauka i szybki rezultat są gwarantowane!
  Bukva oferuje szeroki wybór kursów. Dla tych, którzy chcą przełamać barierę językową oferowane są zajęcia ukierunkowane na rozbudowanie słownictwa i doskonalenie umiejętności wypowiadania się, tj. umiejętności niezbędnych do przełamania tzw. bariery językowej i swobodnego prowadzenia rozmowy w języku rosyjskim. Dla osób, którzy używają języka rosyjskiego w środowisku biznesowym oferowane są zajęcia zorientowane na naukę wyrażeń i zwrotów, charakterystycznych dla języka biznesu i korespondencji handlowej oraz wyrobienie umiejętności prowadzenia formalnych rozmów w języku rosyjskim.

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wykresy.net - ciekawe wykresy »

  Wykresy. net to serwis internetowy, który krzewi wiedzę wśród Polaków. Robi to w dość nietypowy sposób, na stronach portalu nie przeczytasz długich opracowań tu znajdziesz jedynie esencję to co najważniejsze by zrozumieć jakieś zjawisko. Serwis zamiera same wykresy plus ewentualnie krotki komentarz celem wytłumaczenia jakiś zawiłości. Materiały w nim mogą z pewnością wyśmienicie wzbogacić nie jedną pracę zaliczeniową w szkole i na studiach.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Malta - kursy angielskiego »

  Agencja angielskiMALTA oferuje kursy języka angielskiego na Malcie prowadzone w renomowanej szkole Maltalingua. Dodatkowo oferujemy zakwaterowanie na czas pobytu oraz zapewniamy wiele atrakcji. Doradzamy naszym klientom jaki poziom zaawansowania wybrać. Udoskonalaj język angielski na Malcie. Nauka poprzez przyjemnie spędzony czas.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • LINGOPRO »

  Lingopro to:
  Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków.

  Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

  Działamy na terenie całej Polski
  Oferujemy:
  Szkolenia językowe dla firm
  Tłumaczenia pisemne i ustne
  Audyty kompetencji językowych
  Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
  Zajęcia w systemie on-line
  E-learning

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Xenon School - Najlepsza Angielski »

  Xenon School to szkoła języka angielskiego, dostosowana do potrzeb kursantów w różnym wieku. Umożliwia uczestnictwo w zajęciach na zróżnicowanym poziomie. Proponuje zajęcia odbywające się w małych grupach lub indywidualnie, z dopasowaniem programu zajęć do możliwości uczestników. Ponadto szkoła przygotowuje do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych i FCE. Oferta skierowana jest również do klientów biznesowych; kurs realizowany jest metodą warsztatową w grupie współpracowników, w dowolnym miejscu: u Klienta lub w siedzibie Xenon School z dogodnym dojazdem w centrum Gdyni.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »