pozycja w google - webpozycja.pl

Biuro do wynajecia Kraków

Biuro do wynajecia Kraków Bronowice Bussiens Center w Krakowie to zbiór 3 nowo powstałych biurowców klasy A, mieszczących się wzdłuż ul. Jasnogórskiej, w zachodnio - północnej części naszego miasta. Mamy do zaoferowania Państwu wynajem biura Kraków. Budynki BBC są pierwszorzędnie ustawione, tak aby nie było problemów z dojazadem. Budynki są tak zaprojektowane, by stworzyć firmom optymalne warunki do pracy. Oferujemy najlepszy z możliwych standardów. Budynki cechuje ich architektura. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Szczegóły strony www.bbc-krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bbc-krakow.pl:

Biuro do wynajecia Kraków

Robale:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rzeczoznawcatorun.com.pl - Wycena »

  Szukasz sprawdzonego rzeczoznawcy? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat zajmuję się wyceną i szacowaniem wartości różnego typu nieruchomości. Posiadam niezbędne doświadczenie oraz wiele dyplomów potwierdzających moje kwalifikacje. Jeżeli zależy Ci na obiektywnej ocenie powinieneś się ze mną skontaktować i umówić na spotkanie. Zapraszam również na moją stronę internetową.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dzierżawa kopiarki »

  Do dyspozycji Państwa oddajemy zarówno małe jak i duże systemy drukujące. Oferujemy także wynajem krótkoterminowy od 1 dnia. Obsługujemy imprezy targowe, seminaria, konferencje, szkolenia, itp. Dlaczego warto skorzystać z wynajmu? Miesięczny czynsz jest jedynym wydatkiem, jaki klient ponosi. Przez cały okres wynajmu urządzenie pozostaje własnością naszej firmy. Urządzenie jest objęte bezpłatną, pełną opieką serwisową. Brak kosztów związanych z eksploatacją. Bardzo proste i korzystne dla klientów zasady i warunki umowy. Opłata za dzierżawę jest kosztem uzyskania przychodu - pomniejsza podatek dochodowy. Wysokość opłat zależy od ilości wykonywanych miesięcznie kopii, którą klient deklaruje przy podpisywaniu umowy. Brak niespodziewanych kosztów naprawy. Bez konieczności długookresowej amortyzacji. Dla dzierżawionych urządzeń zapewniamy W wielu przypadkach dzierżawa okazuje się rozwiązaniem tańszym niż zakup urządzenia i wzywanie do każdej usterki serwisu.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Warszawa Włochy »

  Osiedle Casa Sincera to zespół dwunastu nowoczesnych segmentów położonych przy ulicy Szczerej 4/6, w warszawskiej dzielnicy Stare Włochy. Lokalizacja inwestycji to jej największy atut, możemy tu znaleźć przyjazną przestrzeń w bliskości wielkiego miasta. Casa Sincera to propozycja dla osób pracujących w stolicy, pragnących mieszkać we własnym domu w obrębie miasta. Kameralne osiedle 12 segmentów, nowoczesna architektura, wygodne, dwupiętrowe domy o powierzchni około 190 m2, z możliwością aranżacji antresoli, dwustanowiskowy garaż na parterze dla każdego segmentu, dogodna lokalizacja. Osiedle to zespół jednorodzinnej zabudowy szeregowej z niezbędną infrastrukturą. Dwanaście domów jednorodzinnych, ustawionych w dwóch rzędach, frontem do siebie, tworzących zamkniętą przestrzeń dla mieszkańców. Do każdego z budynków prowadzi osobne wejście, przyporządkowane są garaże oraz wejście na taras i do ogródka. Klasyczna forma i kompozycja segmentów podkreśla elegancki styl tej inwestycji

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • WGN Silesia Mieszkania - Katowice »

  Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości znajdującym się na terenie Katowic.
  Specjalizujemy się w sprzedaży oraz wynajmach mieszkań, ale zajmujemy się również innymi nieruchomościami.
  Działamy na terenie Katowic, Chorzowa, Bytomia oraz innych miast aglomeracji Śląskiej.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Integrummanagement.pl - Nieruchomości »

  Wspólnota mieszkaniowa może pochwalić się rzeczywistym wpływem na życie mieszkańców, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że charakterystyczne dla niej kompetencje idą w parze z dużą odpowiedzialnością. Często okazuje się, że zarządzanie budynkiem nie jest aż tak proste, jak początkowo mogłoby się to wydawać i właśnie w takim przypadku warto zaufać profesjonalistom. Przykładem firmy, która jest w stanie wyręczyć wspólnotę mieszkaniową zarządzając nieruchomościami i pełniąc funkcję ich administratora jest Integrum Management, a choć siedziba firmy mieści się w Warszawie, jej oferta jest kierowana do klientów z całej Polski. Z firmowymi przedstawicielstwami mamy do czynienia między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach i w Trójmieście, za każdym razem możemy przy tym liczyć na doświadczonych pracowników. Ci nie tylko pomagają w trafnym wyborze usług, ale również gwarantują ich profesjonalne realizowanie.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »